Restaurace

Příjemné posezení v restauraci s teplou i studenou kuchyní, širokoúhlou projekcí pro sportovní přenosy (50 míst), salónkem (70 míst) a terasou (90 míst), s překrásným výhledem na místní vinohrady a okolní krajinu Vysočiny.

Venkovní posezení u vydlážděné udírny (100 míst) s možností rožnění selat, krůt a nabídkou uzených i grilovaných specialit.

Vinařský sklep s unikátní eggerskou klenbou se skládá ze tří lodí. V první stylová vinárna (80 míst), ve druhé vinotéka s boxy, které se pronajímají k archivaci lahvových vín. Třetí loď slouží jako produkční sklep, ke zpracování vína z místního vinohradu. Zdejší vinotéka také nabízí prodej archivních vín domácí i zahraniční produkce. Ve sklepních prostorách probíhají degustace, řízené předními našimi i zahraničními vinaři.

Díky rozsáhlým společenským prostorám nabízí Vinařské centrum možnost uspořádání akcí od firemních školení po soukromé rodinné oslavy, svatby, promoce, zabíjačky s doplňkovými službami (hudební produkce, ohňostroj,květinová výzdoba).

Součástí centra je přírodní amfiteátr (700 míst), kde jsou pořádány kulturní a společenské akce (divadelní představení, hudební vystoupení, letní kino aj.), včetně tradičního cimbálového festivalu.

Lis 5, 2014 | Posted by | 0 comments

Add Your Comment